ВІДБУЛАСЯ 25 СЕСІЯ ТИВРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 23.10.2018 16:36

Сьогодні, 23 жовтня, за участю голови Тиврівської райдержадміністрації, Віктора Бойка, відбулась 25 сесія районної ради  7 скликання. На сесії були присутні 22 депутати,  перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Вітюк В.В., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, голови територіальних громад.

Крім звіту голови райдержадміністрації щодо здійснення районної державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень за період з вересня 2017 року по жовтень 2018 року на розгляд сесії було винесено ще 17 питань:

- Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Тиврівського району за 9 місяців 2018 року.

-Про внесення доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Тиврівського району на 2016-2020 роки «Безпечна Тиврівщина-взаємна  відповідальність влади та громад» (зі змінами)

-Про внесення змін до районних програм.

-Про внесення змін до Контракту з головним лікарем КНП «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» від 20.04.2018 року.

-Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств районної ради

-Про затвердження фінансового плану  Комунального некомерційного підприємства “Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги ” на ІV квартал 2018 року.

-Про реорганізацію Тиврівської центральної районної лікарні

-Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст району автомобіля

-Про надання дозволу на збільшення розміру орендованих приміщень.

-Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації  та першого заступника голови райдержадміністрації

-Про  затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності  гр. Лисака Б. М. для ведення особистого селянського господарства.

-Про  затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки,що перебуває у власності  гр. Синельникова В. О.для ведення особистого селянського господарства.

-Про  затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки,що перебуває у власності  гр. Сьомака Д. А. для ведення особистого селянського господарства.

-Про  затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності  гр. Сідлецького М. А. для ведення особистого селянського господарства.

-Про внесення змін та доповнень до районної програми “Майбутнє Тиврівщини в збереженні здоров’я громадян” на 2016-2020 роки (зі змінами)

-Про передачу бібліотечного фонду.

-Про внесення  змін  до рішення   20 сесії   районної  ради  7 скликання від  21 грудня 2017 р. № 385  “Про районний бюджет на 2018 рік”

Щодо усіх питань депутатами прийнято позитивні рішення. На завершення голова районної ради Ярослав Красовський подякував депутатам за плідну працю, акцентувавши увагу на важливості прийнятих рішень.