Конкурс на здобуття премії імені Івана Франка

Дата: 07.03.2019 10:33

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує з 1 березня до 1 травня 2019 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

Приймаються оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на розбудову державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003          № 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня - у розмірі двох тисяч гривень кожна за рахунок коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Державним комітетом телебачення і радіомовлення України в таких номінаціях:

- за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

- за кращий твір у телевізійній сфері;

- за кращий твір у радіомовній сфері;

- за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо України (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі «Конкурси, премії», підрозділі «Премії».

На здобуття Премії подаються: клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора, примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення, копія паспорта.

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України з поміткою (на здобуття Премії  імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності).

Для довідок телефон/факс: 044-278-86-96.