Тиврівський район, Вінницька область

У Гніванській об’єднаній територіальній громаді відкрито консультативний кабінет служби соціального захисту

Переглядів: 108

11 грудня, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.В. Бойка, начальника управління праці та соціального захисту        населення      райдержадміністрації  О.А. Чичкалюка та міського голови Гніванської ОТГ В.В. Кулешова, відбулось відкриття Консультативного кабінету управління праці та соціального захисту населення.

Відтепер жителям Гніванської об’єднаної територіальної громади, як зазначив Віктор Володимирович Бойко, не потрібно їздити в районний центр для вирішення відповідних питань. Щочетверга спеціалісти управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснюватимуть прийом громадян тут. Зокрема, прийматимуться документи на отримання субсидії, надаватимуться консультації з усіх видів соціальних послуг та допомог.

Міський голова Гніванської ОТГ наголосив на важливості роботи такого кабінету в Гнівані для мешканців громади.