Тиврівський район, Вінницька область

Рятувальники взяли участь у семінарі з питань цивільного захисту

Переглядів: 127

Вчора, 7 травня, на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Селище Тиврівського району відбувся бінарний семінар учителів з основ здоров'я та практичних психологів. У заході також взяли участь фахівці Служби порятунку.

Захід відбувся у рамках Дня цивільного захисту з метою удосконалення проведення профілактичної роботи із запобігання травмування та загибелі дітей під час надзвичайних подій.

Рятувальники розповіли, як правильно залишати будівлю школи у разі пожежі та як користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Особливу увагу фахівці ДСНС приділили дотриманню правил пожежної безпеки у побуті. До дітлахів звернулися із прохання не бавитися сірниками, бути обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів. Незабаром літні канікули, тому школярам нагадали також правила безпеки на водних об'єктах.

ГУ ДСНС України у Вінницькій області