Свято весни, свято жінок!

Дата: 07.03.2019 10:30

8 Березня приходить до нас із ледь відчутним подихом весни, даруючи тепло й пахощі первоцвітів, 8 Березня – це свято весни, краси і, головне, жінки.
Скільки позитивних емоцій, приємних подарунків і квітів! Це привід радіти, веселитись, насолоджуватись. Чоловікам – велика нагода проявити вдячність, любов і повагу до представниць слабкої статі. Дівчатам ж, у свою чергу, – відчути власну вагомість, потрібність і цінність. Звичайно, це повинно бути присутнє у повсякденному житті, але 8 Березня – це одне із тих свят, які розфарбовують одноманітні будні у яскраві кольори.
Дорогі жінки! Низький уклін вам, адже саме ви надихаєте нас, чоловіків, на боротьбу за добробут і процвітання нашого дому, нашої Батьківщини.  Зичу вам жіночого щастя, безмежних радощів, міцного здоров’я, земних гараздів і неземного кохання. Хай свято весни квітне для вас кожної миті життя!

Голова райдержадміністрації
Віктор Бойко