КАМПАНІЯ ПО ВИБОРУ ЛІКАРЯ, ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Дата: 08.04.2019 10:29

З 02.04.2018 року в районі стартувала кампанія по вибору свого лікаря « Лікар в кожну родину » По наказу МОЗ « Про порядок обрання свого лікаря , який надає первинну медичну допомогу , та форми декларації про вибір лікаря який надає первинну медичну допомогу »№ 503 від 23.03.2018 року .

Станом на 06.04.2019 року  з лікарями Комунального некомерційного підпиємства « Тиврівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» пацієнти уклали 22 583 декларації.

Дати, впродовж якої потрібно обрати лікаря раз і назавжди, не існує. Змінити лікаря, змінити місце проживання і змінити лікаря — можна. Обрати свого лікаря можуть і переселенці з Донеччини, Луганщини та Криму.

Будь-який громадянин України, який має паспорт, людина, яка має свідоцтво переселенця, людина, яка має свідоцтво народження в Україні, або будь-який документ, що вказує на те, що людина проживає в Україні чи має громадянство України, може звернутися до будь-якого лікаря, зареєстрованого в електронній системі і підписати декларацію.