Віктор Бойко: необхідно забезпечити мережею «Інтернет» амбулаторії та школи району

Дата: 05.06.2019 17:28

Сьогодні, 5 червня, під керівництвом голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка відбулась нарада, метою якої було обговорення питань, піднятих під час наради з головами райдержадміністрацій та керівників структурних підрозділів ОДА у Тульчині.

Однією із найважливіших проблем, озвучених на нараді, є запровадження  достатньої і спроможної мережі «Інтернет» у всіх амбулаторіях і опорних школах району, - наголосив Віктор Бойко, - без цього неможливе ефективне впровадження ні освітньої, ні медичної реформи. Тож ми вже зараз маємо шукати шляхи вирішення цього питання.

Щодо технічного оснащення районної лікарні доповів головний лікар Тиврівської ЦРЛ Присяжний П.О. – «2019 рік – рік підготовчого періоду до кардинальних змін спеціалізованої медичної допомоги вторинного рівня. 2020 рік має стати ключовим у зміні даної структури. На сьогодні нами закуплено 30 нових комп’ютерів, в приміщення лікарні підведено швидкісний інтернет, але ще необхідно близько 100 тис. грн. для підключення інтернету по кабінетам. Також потрібно закупити ліцензійне програмне забезпечення.»

1 вересня 2019 року в перші  класи нашого району підуть 350учнів (це без врахування Гніванської ОТГ), - розповіла начальник управління освіти молоді і спорту райдержадміністрації Л.Л. Касянчук, - для успішної реалізації в районі концепції «Нової української школи»  необхідне співфінансування  з сільськими радами в розмірі 10%. Тобто вони  мають дофінансувати бодай 10% вартості обладнання. На сьогодні далеко не всі сільські ради дали на це згоду.

Після ретельного обговорення, за результатами наради Віктор Бойко надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів.