Відкриття нових підприємств промислової індустрії забезпечить робочими місцями тисячі жителів Вінницької області

Дата: 21.03.2019 10:24

Так коментує ситуацію на ринку праці голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

Очільник області зазначає, що цьогоріч компанія «HEAD» планує розпочати будівництво нового заводу з виробництва спортивної амуніції. Там створять 1000 нових робочих місць. Компанія «UBC Group»- завод з виробництва холодильного обладнання- планує створити 2000 нових робочих місць.  До кінця 2019 компанія «МХП» у південно – східній частині області введе другу чергу свого виробництва, а це додатково 3000 нових робочих місць.  Невдовзі у Гнівані розпочнеться будівництво заводу із переробки кукурудзи. Інвестиції в цей завод становитимуть 600 млн. доларів. Там відкриють 1000 нових робочих місць.

Дуже важливо, що промислова індустрія створює навколо себе велику кількість нових робочих місць у сфері малого та середнього бізнесу, - зазначив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. – Наша область  аграрна, тому  у нас традиційно був надлишок робочої сили у сільській місцевості, а динаміка  розвитку продуктивних сил спрямована у такий спосіб, що питома вага зайнятих буде скорочуватися, тому що багато операцій здійснюють уже здійснюватимуть машини».

ВІННИЦЬКА
ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ