Районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників

Дата: 02.04.2018 10:21

30 березня в Тиврівському районному будинку культури  відбувся 23  районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників. 13 команд юних помічників рятувальників з шкіл району завзято змагалися у знанні з правил безпеки життєдіяльності та демонстрували неабиякі танцювальні і музичні таланти.  Основною  метою фестивалю є навчання правилам безпечної поведінки в сучасному середовищі, розвиток у молоді особистих творчих здібностей, а також формування у юного покоління поваги до складної, відповідальної та водночас благородної професії – рятувальник.

У ході змагань діти продемонстрували, що на «відмінно» засвоїли знання з основ цивільної захисту, рятувальних та інших невідкладних робіт, здобули практичні навички щодо поведінки в надзвичайних ситуаціях, навчилися вправно користуватися спеціальним рятувальним спорядженням.