Тиврівський район, Вінницька область

На Тиврівщині відбувся фестиваль колядок «Різдвяне диво»

Переглядів: 55

Сьогодні, 12 січня, в районному Будинку культури відбувся фестиваль колядок «Різдвяне диво». Присутніх в залі з різдвяними святами привітали заступник голови райдержадміністрації Анатолій Коваль та  голова районної ради Ярослав Красовський.Благословили це святкове дійство представник Вінницької єпархії Української православної церкви Київського патріархату, настоятель храму Вознесіння Господнього, протоієрей Богдан Бицкало тапредставник Кам’янець-Подільської дієцезії Римо-католицької церкви, настоятель парафії релігійної громади Святого Михаїла Архангела у смт.Тиврів отець Віталій Подолян.

З метою збереження народних традицій, що споконвіку були основою виховання патріотизмукожна територіальна громада представила виставкову експозицію новорічно-різдвяної тематики.

Різдвяні колядки представили найкращі колективи нашого району, серед яких - учні дитячої музичної школи, дитячі та дорослі виконавці Великовулизької, Ворошилівської, Василівської, Гришовецької, Гриженської (Гніванської ОТГ) Маловулизької, Марківської, Рахнополівської,  Пилявської, Селищенської, Сутисківської, Строїнецької, Слідянської, Тростянецької, Шершнівської територіальних громад Тиврівщини. Майстерно виконані музичні композиції та колядки подарували усім присутнім святковий настрій.