Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Заборона на полювання

Дата: 03.04.2018 10:20
Кількість переглядів: 292

З 1 квітня до 15 червня у лісах Вінниччини панує сезон тиші та спокою
З 1 квітня до 15 червня вінницькі лісівники просять усіх відвідувачів лісових масивів дотримуватися тиші у лісі: це час масового розмноження диких тварин і птахів, пора, коли тривають їхні сімейні турботи з вирощування потомства.

Така природоохоронна кампанія проводиться в Україні з 2016 року, згідно із законами України «Про охорону тваринного світу» та «Про тваринний світ».
Третій рік поспіль вінницькі лісівники оголошують про запровадження сезону тиші та спокою у лісах з 1 квітня по 15 червня. У зазначений період заборонено проводити роботи та заходи, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою для лісової фауни – стрільбу, вибухові роботи, феєрверки, санітарні рубки, використання моторних маломірних суден, спортивні змагання на транспортних засобах.
Лісогосподарські підприємства, у свою чергу, обмежують проведення лісогосподарських заходів, зокрема санітарних рубок, суцільних і вибіркових.
Лісова охорона та єгерські служби держлісгоспів Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства посилюють державний нагляд за станом держлісфонду, особливу увагу приділяють створенню найкращих умов для розмноження диких тварин та вигодовування ними молодняка. Адже у березні народжуються дитинчата зайця-русака, у квітні – смугасті поросята диких кабанів, у травні-червні – руді плямисті козенята.
Дотримання сезону тиші сприятиме збагаченню нашої природи, швидкому відтворенню і збільшенню чисельності диких тварин. Тому прохання до громадян не зчиняти в лісі галасу, не включати гучно музику та бути особливо пильним з вогнем у лісових масивах. Треба якнайменше турбувати диких тварин, не заважати їм піклуватися про своє потомство.

Вінницьке обласне управління лісового

та мисливського господарства


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень