Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулось засідання Конкурсної комісії облдержадміністрації з визначення переможців конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців

Дата: 12.09.2018 16:20
Кількість переглядів: 218

11 вересня в приміщенні Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації під головуванням директора Департаменту Володимира Мережка відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи), який проводився відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315«Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)», в рамках Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області  на період до 2020 року.

Варто зазначити, що Конкурс проводився у декілька етапів: подача онлайн-заявок; проведення семінарів-консультацій для учасників з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів, а також їх прийом для участі у Конкурсі та, відповідно, засідання Конкурсної комісії та визначення переможців.

«Проект, який реалізує обласна державна адміністрація, було започатковано ще  минулого року. Тоді для підтримки ініціатив підприємців-початківців з обласного бюджету було виділено 300 тис. грн. Ми побачили досить високий рівень зацікавленості з боку підприємців-початківців малого бізнесу. Саме тому в поточному році в обласному бюджеті було закладено 1,5 млн грн для підтримки підприємницьких ініціатив, що перевищує минулорічний показник у п’ять разів. Цьогоріч на розгляд Комісії було подано 88 заявок. Тож сьогодні ми маємо можливість надати підприємцям-початківцям можливості здійснювати підприємницьку діяльність, реалізовувати економічну ініціативу та створювати нові робочі місця», - зазначив Володимир Мережко.

Варто підкреслити, що фінансова підтримка з обласного бюджету є безповоротною (грант). Розмір гранту також має певну градацію: до 50 тис. грн  - реалізація бізнес-планів у різних сферах діяльності незалежно від місцезнаходження,  до 80 тис грн – реалізація бізнес-планів у різних сферах діяльності виключно у сільській місцевості, до 100 тис грн – реалізація бізнес-планів передбачає співфінансування у розмірі не менше 30% від суми гранту.

На засідання конкурсної комісії були запрошені підприємці-початківці, які презентували проекти та надали  відповіді на запитання членів комісії. Відповідно до Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) конкурсна комісія визначала відповідність проектів наступним критеріям: оригінальність та обґрунтованість ідеї, презентація бізнес-плану учасником, наявність фінансово-економічного обґрунтування,  обсяг прибутку та рентабельність виробництва (послуг), кількість додаткових робочих місць, які планується створити, обсяг надходжень до бюджету від сплати податків та інші. Кожен проект після розгляду було оцінено за бальною системою кожним членом комісії.

Результати проведення конкурсного відбору буде оголошено до кінця поточного тижня на офіційному сайті обласної державної адміністрації, сайтах Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку та виконавчого адміністратора  конкурсу ГО «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна». 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень