Тиврівський район, Вінницька область

Відбулась нарада з керівниками протестантських конфесій

Переглядів: 72

Сьогодні, 13 листопада, за участю заступника голови Тиврівської райдержадміністрації Володимира Вітюка, комісара  Тиврівського районного військового комісаріату Романа Потерлевича відбулась нарада з керівниками протестантських конфесій:  представником Вінницького обласного об’єднання церков євангельських християн-баптистів, Пастором церкви Блажієвським Анатолієм Миколайовичем; представником Подільської конфесії Української уніонної  церкви адвентистів сьомого дня, пастором церкви Вершилом Сергієм Євгенійовичем; представником Вінницького обласного управління об’єднаної церкви християн віри євангельської, просвітером церкви Куцим Анатолієм Ярославовичем.

Роман Потерлевич звернувся до священників із проханням пояснити прихожанам всі тонкощі проходження альтернативної (невійськової) служби, необхідність на загальних засадах пройти медичну комісію, самостійно явитись до військомату. Пояснив які саме документи і в які терміни потрібно подати призовникам.

Альтернативна служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової  служби  і  має  на  меті виконання обов'язку перед суспільством.

На альтернативну службу  направляються  громадяни, які  підлягають  призову  на  строкову військову службу і особисто заявили про неможливість її проходження як  такої,  що  суперечить їхнім  релігійним  переконанням.

Альтернативну  службу  громадяни  проходять  на підприємствах, діяльність яких у першу чергу пов'язана  із  соціальним  захистом  населення, охороною     здоров'я,     захистом     довкілля,    будівництвом, житлово-комунальним  та  сільським  господарством,   а   також   у патронажній  службі  в  організаціях  Товариства  Червоного Хреста України.

Строк  альтернативної  служби  у  півтора  раза перевищує  строк  військової  служби.

Закон України «Про альтернативну (невійськову) службу»