Тиврівській селищній раді повернуто землі промисловості площею 4,7 га.

Дата: 20.03.2018 10:19

Завдяки злагодженим зусиллям Жмеринської місцевої прокуратури, Тиврівської селищної ради та державного виконавця Тиврівського відділу Державної виконавчої служби забезпечено реальне виконання рішення Господарського суду Вінницької області від 30.11.2017 та у власність Тиврівської селищної ради повернуто землі промисловості загальною площею 4,7 га, нормативно-грошовова оцінка яких складає майже 14 млн. 300 тис. грн.

Зокрема, 16.03.2018, головним державним виконавцем Тиврівського ВДВС ГТУЮ у Вінницькій області, за участі представників селищної ради  складено та підписано акт прийому-передачі вказаної земельної ділянки, та як наслідок вищевказана земельна ділянка промисловості перейшла у власність селищної ради.

Відтепер Тиврівська селищна рада має можливість залучити інвесторів для проведення на земельній ділянці відповідних робіт, що як наслідок призведе до наповнення місцевого бюджету, збільшення кількості робочих місць та посилення інвестиційної привабливості регіону.

За  інформацією Жмеринської  місцевої прокуратури