До всіх приходить Миколай!

Дата: 20.12.2018 10:18

Традиційно, з ініціативи служби у справах дітей райдержадміністрації, 19 грудня в районному Будинку культури  відбулося свято «На радість дітям Миколай іде по світу» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, адже одним з найулюбленіших усіма дітьми свят є день Святого Миколая. Діти вірять в Миколая.

Вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями. Хоча це свято полюбляють не лише діти, а й дорослі, згадуючи подарунки, знайдені під подушкою.
     Для дітей працівниками районного Будинку культури було організовано казкове дійство.  Під час якого кожна дитина отримала море позитивних емоцій. Немає нічого більш приємного, ніж посмішки на дитячих обличчях. Цього року діти ще раз переконались, що дива трапляються.
    Всіх учасників свята привітали голова районної ради Ярослав Йосипович Красовський і  заступник голови райдержадміністрації Володимир Вікторович Вітюк та побажали, щоб Святий Миколай приніс дітям все, про що вони мріють, побажали їм міцного здоров’я, щасливої долі і успіхів у навчанні. А отець Богдан благословив всіх присутніх.
    По завершенню свята, начальник служби у справах дітей Алла Берегуляк  вручила солодкі подарунки дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування та привітала всіх із Днем Миколая Чудотворця.