На Тиврівщині відзначили кращих працівників соціальної сфери!

Дата: 05.11.2018 10:18

Щороку в першу неділю листопада відзначається День працівників соціальної сфери, тож в п’ятницю, напередодні свята, відбувся урочистий захід з відзначенням кращих працівників соціальної сфери Тиврівського району.

На святі були присутні перший заступник голови Тиврівської райдержадміністрації Олександр Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, голова районної ради Ярослав Красовський, працівники підприємств установ та організацій району.
Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства, - привітав присутніх Олександр Заворітний і, висловивши вдячність, спільно з Ярославом Йосиповичем відзначив кращих працівників Тиврівського району почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю та добросовісне ставлення до своїх посадових обов’язків.
Святковий настрій присутнім подарували працівники районного будинку культури.