На 2019 рік з обласного бюджету виділено 1 млн 200 тис грн на реалізацію проектів громадських організацій із національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Дата: 15.01.2019 17:13

Сьогодні,15  січня, у приміщенні Молодіжного центру «Квадрат»  відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при  ОДА.

Головувала на засіданні директор Департаменту соціальної та молодіжної  політики облдержадміністрації Наталя Заболотна.

Члени Координаційної ради  заслухали  презентації проектів, які були подані громадськими організаціями  області для реалізації у 2019 році  в рамках «Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки», фінансування та розвиток якої передбачені Планом перспективного розвитку Вінницької області, і є важливою складовою гуманітарної політики як всієї країни так і нашого регіону.

Всього  на розгляд було подано 41 проект, серед них і добре відомі   вінничанам: дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги»; «Українське свято «Коляда»; Всеукраїнський фестиваль «Батозька Битва»; «Козацьке Свято Під Берестечком»;Міжнародний фестиваль звичаєвої культури «Живий  вогонь»; традиційний козацький фестиваль «Козацька держава – наша гордість і слава» та інші.

«На  сьогоднішньому засіданні   члени Координаційної ради аналізують і оцінюють проекти, які подані громадськими організаціями  на виконання «Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020  роки» , головним виконавцем якої є Департамент соціальної та молодіжної  політики облдержадміністрації,- пояснила Наталя Заболотна. -  Загалом на такі заходи в обласному бюджеті на 2019 рік  передбачено 1 млн.200 тис. грн. За результатами засідання буде складено рейтинг проектів – програм  за кількістю набраних балів  і впродовж кількох днів визначено, які з них будуть фінансуватися у 2019 році».

Директор Департаменту соціальної та молодіжної  політики облдержадміністрації також зазначила , що у минулому році в рамках «Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки»  було реалізовано 33 проекти.