Тиврівщина долучились до акції по збору гуманітарної допомоги військовослужбовцям

Дата: 17.12.2018 10:12

У звязку із наближенням новорічних та різдвяних свят на Вінниччині триває акція по збору гуманітарної допомоги бійцям військових частин Вінничини, що знаходяться на передовій. Всі райони та об’єднані територіальні громади  вкотре активно долучаються до збору гуманітарної допомоги для відправки у зону проведення операції об’єднаних сил.

Вантаж поїде на передову вже з цього тижня.

До участі у гуманітарній допомозі долучились підприємці та органи місцевого самоврядування Тиврівщини. Зокрема, хочемо відмітити ТОВ «Агро Еталон», Коробкін ПСП «Україна», Верблян ФГ Ростіна І.В., а також Сутисківську, Великовулизьку, Уяринецьку, Тростянецьку та Пилявську територіальні громади.