Тиврівський район, Вінницька область

Керівники району відвідали ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» та привітали колектив з нагоди Дня машинобудівника

Переглядів: 637

ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» зразкове машинобудівне підприємство, і сьогодні є одним із лідерів сільськогосподарського машинобудування по випуску ґрунтообробної техніки. Підприємство широко відоме не лише на Вінничині та в усіх регіонах України, але й за її межами: у Молдові, Казахстані та інших країнах.

Сьогодні, вітаючи колектив підприємства з нагоди Дня машинобудівника, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний та голова районної ради Ярослав Красовський вручили генеральному директору та кращим працівникам ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» обласні та районну Почесні грамоти.

Шановні машинобудівники!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем машинобудівника! Завдяки вашій наполегливості та інноваційному підходу машинобудування посідає одну з ключових позицій в економічному секторі нашої області.

Машинобудування – одна з провідних галузей, успіхи якої багато в чому визначають якість розвитку виробничого сектору, забезпечують промисловий ріст, дозволяють реалізовувати значущі соціально-економічні проекти.

На основі впровадження новітніх наукових технологій ви модернізуєте і розширюєте виробництво, зміцнюючи свої позиції на внутрішньому і міжнародному ринках. Ваша праця і талант і надалі будуть сприяти динамічному розвитку економіки нашого регіону.

Тож дозвольте побажати успіхів у вашій нелегкій справі, міцного здоров’я, точної роботи та гідної зарплати. Зі святом, із Днем машинобудівника!