Відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Дата: 29.11.2018 10:10

Вчора, 28 листопада, під керівництвом заступника голови Тиврівської райдержадміністрації Володимира Вітюка відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та підвищення рівня оплати праці. На засіданні комісії були присутні заступник начальника-начальник Тиврівського відділення Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області І.П. Іскра, начальник Вінницького приміського об’єднаного управління пенсійного фонду України Вінницької області В.А. Кубик,  начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації О.А. Чичкалюк, начальник управління економіки райдержадміністрації В.А. Ленніков, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації А.П. Ліщишина та секретар комісії О.М. Курбач.

На порядок денний винесли питання погашення заборгованості по платежах, які адмініструє Пенсійний фонд України та погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій Тиврівського району. Заслухавши та обговоривши інформацію по конкретним установам вирішили продовжувати роботу з платниками щодо сплати до бюджету поточних зобов’язань та опрацювання в судовому порядку заборгованості з платежів по пільгових пенсіях