Тиврівський район, Вінницька область

Голова райдержадміністрації Віктор Бойко завітав на святкову лінійку до учнів двох шкіл у м. Гнівань

Переглядів: 54

25 травня в усіх українських школах завершився навчальний рік. Сьогодні голова районної державної адміністрації Віктор Бойко, та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олексій Теофанович Нижник завітали на останній дзвінок до   НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-гімназії №2» та Альтернативної середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 ім. А.С.Макаренка розвитку здібностей дитини.

Керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Романська відвідала Тиврівську ЗОШ І-ІІІ ст..

Святкова лінійка в навчальних закладах розпочалася із підняття Державного Прапора України, почесну місію виконали кращі учні школи під виконання Гімну України.

Вітаючи учнів, вчителів та присутніх голова районної державної адміністрації Віктор Бойко зазначив: «Це день важливий для всієї громади. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. Вітаю усіх вас з цим світлим святом. Хочу сказати спасибі матерям, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви потрібні  Україні. Майбутнє нашої держави — це ви. Сьогодні особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаю вам амбітних планів і величних звершень. Бажаю вам невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаю вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення».

В свою чергу, слова вітання висловив начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олексій Теофанович Нижник: «День останнього дзвоника – найочікуваніше шкільне свято для всіх школярів. Для випускників відчиняються двері у доросле життя. Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.  Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми. Щастя вам і здоров’я. Іншим учням бажаю добре відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Окремо хочу подякувати вчителям за нелегку працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які вони давали своїм вихованцям. Нових успіхів всім, життєвих сил і натхнення».

З нагоди свята керівництву шкіл вручено по новому принтеру, які стануть у нагоді як вчителям, так і школярам.

Також у НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2», на знак поваги до загиблого у зоні АТО уродженця м. Гнівань Вапняра Олександра Васильовича, присутні вшанували пам’ять військового хвилиною мовчання.

Під час урочистої лінійки першокласники з хвилюванням в голосі, ще зовсім по-дитячому, вітали випускників, а ті, в свою чергу, дякували батькам, педагогам, вчителям за мудрість, терпіння і турботу про них.

Також випускники підготували танцювальний флешмоб.

Завершилося свято традиційно - останнім дзвінком, який покликав випускників на їх останній в житті шкільний урок.