Відновлено збитковий авторейс віддаленими селами

Дата: 17.12.2018 10:07

Мешканці сіл Онитківці, Рахни Польові, Пирогів, Уяринці, Бушинка уже давно не бачили рейсового автобуса у своїх населених пунктах.

І хоча жителі цих сіл, сільські голови Рахнів Польових В.Б.Швидюк, Уяринець Н.М.Самуляк давно й неодноразово порушували це питання під час різноманітних на­рад, зборів -проблема, як кажуть, впиралася в те, що маршрут - збитковий. І Тиврівське автотранспортне підприємство не мог­ло його самотужки відновити.

Нещодавно до справи підключилося керівництво району. Го­лова райдержадміністраціі В.В.Бойко разом із своїм першим за­ступником О.В.Заворітним, сільськими головами знайшли спільну мову з керівниками та колективами сільськогосподарсь­ких формувань, які орендують землю в названих селах, а також з місцевими фермерами, активними мешканцями. Внаслідок такої співпраці ТОВ «Агро Інвест Україна» - Кернел, СТОВ «Агро­фірма «Красне», а також фермери В.Мандзюк, О.Красний та група активних жителів с. Уяринець А.Горобець, Ю.Житкевич, П.Мазур, Ю.Кузьмінський, В.Моричереда, А.Гулик, А.Мудла й інші організували доплату, щоб маршрут запрацював. І ось дня­ми автобус Тиврівського автотранспортного підприємства виї­хав на цей маршрут. За попередніми даними автобус їздитиме двічі на тиждень (у п’ятницю і в поне­ділок або в середу - це питання ще вирішується, двічі на день). Як засвідчили перші відгуки від сельчан, вони дуже задоволені такою новиною. Правда, сьогодні відбувається ще вивчення маршруту, чи буде достатньо пасажирів, в результаті чого кори­гуватиметься графік руху автобуса.

Головний редактор газети «Маяк» В.Усатюк