На Тиврівщині розпочато районний етап XIV Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

Дата: 03.04.2019 10:03

Цьогоріч всеукраїнська акція «Серце до серця», яка триватиме з 1 по 30 квітня 2019 р., проходитиме під гаслом «Дитяче серденько, живи». Зібрані кошти будуть спрямовані на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень.

Запрошуємо долучатись доакції!

Реквізити для перерахування благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Вінницької області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».

«Серце до серця» — благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже понад 13 років поспіль веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить щорічні благодійні акції, завданням яких є:

• розвиток волонтерського руху в Україні за принципами  європейських стандартів;
  • привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;
  • виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;
  • покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Результатом акцій «Серце до Серця» є близько 100 000 вихованих у дусі відповідальності і безкорисливості волонтерів по Україні та діюче медичне обладнання в обласних дитячих лікарнях з безкоштовним його користуванням громадськістю. Фонд «Серце до Серця» є стабільною  платформою для єднання небайдужих українців, які прагнуть поліпшити країну власними силами.

Тематика акцій змінюється кожного року.

За 13 років діяльності, було закуплено медичне устаткування на сумму близько 36 млн гривень, яке передали в обласні дитячі лікарні та маленьким українцям.

Культурною ініціативою Всеукраїнського благодійного фонду є щорічний музичний фестиваль «Woodstock Україна». Він організовується з метою віддячити волонтерам «Серце до серця» за  сумлінну працю і відданість добрій справі. Цей проект спрямовано на розвиток  музичної культури, єднання українців різних частин нашої країни, а також, розвиток волонтерського руху в Україні. Фестиваль «Woodstock Ukraine» є відкритим та безкоштовним для усіх відвідувачів.