Кір - ситуація в районі

Дата: 19.01.2018 08:22

Спалах кору в Україні останнім часом найгарячіша тема. Здебільшого на кір заражаються діти, проте реєструється досить багато випадків захворювання і серед дорослих. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація. З метою прояснення реальної ситуації в районі 16 січня відбулася робоча нарада в райдержадміністрації за участю голови райдержадміністрації В.В. Бойка, голови районної ради Я.Й. Красовського, керівника Центральної районної лікарні П.О. Присяжнюка, керівника районного Центру ПМСД В.М. Приймака та керівника райвідділу освіти О.Т. Нижника. Головний підсумок наради - масового захворювання на кір в Тиврівському районі немає. З початку року захворіло лише 3 дітей - усі діти невакциновані.

В районі наявна якісна, ефективна та безпечна вакцина КПК проти кору, паротиту та краснухи "Пріорикс", виробництва Бельгії. Вакцинація формує специфічний імунітет, унаслідок чого організм людини стає нечутливим до захворювання. Згідно з календарем в Україні, в 12 місяців проводять перше щеплення від кору, а в 6 років — планову ревакцинацію. Ці дві дози вакцини забезпечують захист організму від кору.