Відбулася нарада з підготовки до проведення виборів та поновлення Реєстру виборців

Дата: 05.03.2019 10:00

Вчора, 4 березня 2019 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулася спільна робоча нарада за участі працівників Тиврівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану та працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тиврівської райдержадміністрації.

На нараді були розглянуті питання своєчасності подання відомостей періодичного поновлення Реєстру виборців та обговорено терміни подання відомостей, під час виборчої кампанії з виборів Президента України 31.03.2019 року, відповідно до частини 1, статті 31 Закону України “Про вибори Президента України”, частини 3 статті 27 ЗУ “Про Державний реєстр виборців” та до частини 1, статті 34 Закону України “Про вибори Президента України”, частини 1 статті 28 Закону України “Про Державний реєстр виборців”.