На Тиврівщині відбулося покладання квітів з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення Тиврівського району від нацистських загарбників

Дата: 16.03.2019 09:59

15 березня відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Слави  героям Другої світової війни, інших пам’ятників і пам’ятних знаків, споруджених на честь загиблих захисників України з нагоди відзначення на Тиврівщині 75-ї річниці визволення району від нацистських загарбників у Другій світовій війні 1939-1945 років.

В урочистому покладанні взяли участь голова районної ради Ярослав Красовський, керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Романська, Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин,  представники органів державної виконавчої і самоврядної влади, громадськості та учнівської молоді.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх загиблих у ході Другої світової війни 1939-1945 років та українських військовослужбовців, які загинули в ході проведення антитерористичної операції на території тимчасово окупованих Донецької та Луганської областей.