Тиврівський район, Вінницька область

В районі відбулись урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України

Переглядів: 94

Сьогодні, 27 червня, в залі засідань райдержадміністрації відбулись урочистості, присвячені 22-й річниці Конституції України. В заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк та голова районної ради Ярослав Красовський, які виступили з вітальними промовами до присутніх.

«Щорічно 28 червня ми святкуємо демократичний початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції у 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Я впевнений, що багатовіковий величезний досвід боротьби за українську державність, наше прагнення жити і творити у вільній незалежній державі швидко допоможуть нам відновити мир і територіальну цілісність.

Нехай демократичні засади, які закріплені Конституцією України, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни. Давайте  творити краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу!

Дозвольте побажати, щоб цей святковий день приніс в оселі жителів Тиврівщини мир, радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція, і високе звання громадянина України!», - зазначив у своєму виступі В. Вітюк.

За вагомий особистий внесок у правозахисну і просвітницьку діяльність щодо утвердження конституційних прав і свобод громадян та з нагоди відзначення Дня Конституції України нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної Ради та квітами 10-х  кращих представників юриспруденції, творчої інтелігенції і громадськості Тиврівщини та урочисто вручено нагрудні знаки "Учасник АТО" чотирьом присутнім військовослужбовцям.

Також було відзначено матір 12-ти дітей, 9 з яких - усиновлено, Робакідзе Світлану Василівну, яка вчора, у м. Вінниці отримала державну нагороду - нагрудний знак "Орден Княгині Ольги".