На Вінниччині триває набір юнаків на строкову військову службу

Дата: 18.10.2018 09:59

Протягом жовтня-грудня з Обласного збірного пункту (м. Козятин, Вінницької області) будуть проводитись відправки кандидатів на строкову військову службу. 17 жовтня у навчальний центр міста Львів вибуває команда призовників, решта буде відправлена до військових частин ЗСУ.

Військовослужбовці строкової служби не залучатимуться до участі в бойових діях, а будуть проходити службу у пунктах постійної дислокації військових частин, баз, арсеналів, складів.

На строкову службу призиваються юнаки придатні за станом здоров’я, громадяни України чоловічої статі віком від 20 до 27 років.

Хлопці, які проходитимуть строкову військову службу будуть забезпечені усім необхідним, а також щомісячно будуть отримувати державне грошове забезпечення. За час служби вони загартують своє тіло і характер, навчаться захищати рідних та близьких.

Набувши практичних навичок і умінь, юнаки повернуться додому справжніми чоловіками.