Тиврівські рятувальники здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання у двох населених пунктах

Дата: 21.02.2019 09:57

19-20 лютого фахівці Тиврівського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання в селах Шершні та Василівка. Саме в останньому із них 8 лютого внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроустановок загинуло двоє малолітніх дітей.

Під час подвірних обходів рятувальники звернули увагу власників домогосподарств на стан утримання опалювальних печей. Селянам роз’яснили основні вимоги правил пожежної безпеки у побуті, зокрема під час експлуатації газового обладнання та електроприладів.

В ході профілактичного відпрацювання у трудових колективах, організаціях, утановах та підприємствах, які відвідали надзвичайники, було проведено навчання щодо дій персоналу у випадку виникнення пожеж.

Під час профілактичного відпрацювання фахівці ДСНС навідалися також у загально-освітні навчальні заклади. Тут фахівці Служби порятунку у доступній формі пояснили дітлахам, яких рекомендацій слід дотримуватися, щоб не сталося пожеж чи інших надзвичайних подій, а також нагадали про безпеку перебування на водоймах, оскільки зі зміною температурних показників льодовий покрив вкрай небезпечний.

Загалом, бійці ДСНС відвідали 168 домоволодінь та проінструктували понад 400 громадян, вручивши всім пам'ятки із правилами безпеки життєдіяльності.