Роботодавці Вінниччини шукають майже 120 водіїв

Дата: 21.06.2018 09:57

За інформацією обласного центру зайнятості на Вінниччині не вистачає професійних водіїв. Роботодавці області потребують майже 120 працівників за професією «водій автотранспортних засобів».

Зазначених фахівців бракує таким підприємствам як КП «Вінницька транспортна компанія», філія «Переробний комплекс ТОВ «Вінницька птахофабрика», ТОВ «Явір» м. Хмільник, ТОВ «Вінницька дорожньо-будівельна компанія», ТОВ «Літинський м’ясокомбінат».

«Попит на професійних водіїв є завжди. Роботодавці готові платити за роботу від «мінімалки» до 12 тис. грн. Саме такий рівень заробітної плати вони вказують під час подачі вакансій»,- розповідає директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

Наприклад, КП «Вінницька транспортна компанія» платитиме водієві 9,5 тис.; ТОВ «Вінницька дорожньо-будівельна компанія» 8,7 тис. грн.; ТОВ «Літинський м’ясокомбінат» - 4,5 тис.грн.; а філія «Переробний комплекс ТОВ «Вінницька птахофабрика» запрошує водія з оплатою праці 12 тис. грн..

Така різниця в зарплатні пояснюється різними вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, дальністю здійснюваних поїздок, матеріальною відповідальністю за вантаж.