Кубок Олександра Сахна з волейболу

Дата: 19.02.2019 09:57

Збірна команда любителів волейболу, створена на базі Тиврівської райдержадміністрації, районної ради,  спортсменів районних організацій прийняла участь в змаганнях з волейболу в м. Жмеринка, які присвячуються Олександру Сахну.

Вже одинадцять років поспіль на Жмеринщині вшановують світлу пам’ять мудрого керівника та наставника, активного громадського діяча, шляхетну людину, гарного друга та спортсмена – колишнього голову Жмеринської райдержадміністрації Олександра Сахна. Олександр Володимирович також працював начальником управління молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації, багато зробив для розвитку спорту в області і Жмеринському районі, був різнобічним спортсменом, займався багатьма видами спорту, особливо любив грати у волейбол. Після важкої хвороби пішов із життя. Враховуючи його заслуги в галузі спорту, районні організації Жмеринщини започаткували волейбольний турнір його пам'яті.

Місцем проведення якого став спортивний комплекс Жмеринського локомотивного депо.

Перший турнір відбувся у далекому 2008 році, збірна нашого району тоді взяла в ньому участь під керівництвом заступника голови районної ради Жовміра О.І. і стала першим володарем пам’ятного кубка Олександра Сахна.

За весь час проведення змагань збірна району щорічно входила до трійки кращих. В цьому році наші волейболісти стали володарями бронзових медалей. Капітан команди, Ткачук Петро,  нагороджений спеціальним призом організаторів, як кращий гравець.

Голова РО ВФСТ «Колос»
                                                                     Лісниченко В.Т.