У Великій Вулизі відбувся схід громадян

Дата: 15.03.2019 16:56

Сьогодні, 15 березня, в будинку культури села Велика Вулига відбулися збори громадян. На зібрання приїхав також і заступник голови райдержадміністрації Володимир Вікторович Вітюк та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Збори розпочав чудовий виступ народного аматорського колективу педагогічних працівників «Світанок», далі хвилиною мовчання вшанували жителів громади, померлих в минулому році, після чого голова Великовулизької сільської ради Олійник Світлана Володимирівна зачитала звіт про свою діяльність. Очільник громади також оголосила про місячник благоустрою, закликавши односельчан долучитися до нього, та висловила вдячність Самодію Євгену Миколайовичу та Білостенному Володимиру Петровичу, за постійну підтримку і співпрацю.

Потім заслухали звіт голови обслуговуючого кооперативу, який займається постачанням води і обслуговуванням водогону та звіт депутата районної ради від Великовулизької територіальної громади Краснюк Наталії Михайлівни.

Далі зустріч продовжили переглядом відеоролика «Вінниччина – 2018. Є що сказати!». Акцентуючи увагу на питаннях, важливих для жителів Великої Вулиги, Володимир Вікторович розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні роки, дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань, розповів про запланований ремонт дорожнього покриття, наголосив на важливості грантової діяльності.

Начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Людмила Леонідівна Касянчук розповіла про досягнення Нової Української школи, про створення в смт Тиврів інклюзивного центру та про харчування діток, також вона висловила подяку сільському голові та директору школи за співпрацю.