Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій зустрівся з Послом Республіки Корея в Україні та представниками корейської біотехнологічної компанії «WellMarkerBioCo»

Дата: 05.03.2019 10:56
Кількість переглядів: 160

Зустріч відбулася 4 березн на базі Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова.

Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, консул Республіки Корея в Україні Со Кванг Хьон, Генеральний директор та Президент «WellMarkerBioCo» (Республіка Корея) Дон-Хун Чжин та інші представники іноземної делегації поспілкувалися з керівниками області та міста, ректором ВНМУ імені Миколи Пирогова Василем Морозом, головним лікарем Подільського регіонального центру онкології Володимиром Шамраєм та координатором проекту Віктором Шафранським.

Голова обласної державної адміністрації подякував Панові Послу за організацію зустрічі і ознайомив присутніх з інвестиційним та інфраструктурним розвитком Вінниччини протягом кількох останніх років.

«За останні два роки інвестиції до Вінниччини подвоїлися, реалізовується чимало потужних інфраструктурних проектів, створюються нові робочі місця. Однак залишається ще чимало проблем, які необхідно вирішувати, аби Україна могла рухатися вперед», –  повідомив очільник регіону. 

Голова облдержадміністрації також зазначив, що у 2018 в Україні стартувала медична реформа, що торкалася первинної ланки охорони здоров’я, організації роботи сімейних лікарів. Вінниччина є лідером в Україні за результатами цієї реформи в Україні, – підкреслив Валерій Коровій.

 «Дуже вдалим та виваженим рішенням є прагнення започаткувати даний науково-дослідний центр саме на Вінниччині», – наголосив посадовець.

 Як зауважив Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, корейська сторона обрала для співпраці один із найкращих медичних університетів України.

 «Думаю, що Україна  - це країна великих можливостей, але особливо великі можливості є у розвитку медичної галузі. Україна має всі можливості стати медичним хабом для Європи та країн Близького Сходу. І подія, яка відбувається сьогодні, – один із кроків досягнення цієї мети завдяки біотехнологіям», - зазначив Посол Кореї в Україні Лі Янг-Гу.

У свою чергу, ректор ВНМУ імені Пирогова Василь Мороз зазначив, що подібні проекти реалізовуються в Європі, Азії, в усіх європейських країнах. Робота в  цьому напрямку може слугувати проривом як у науково-дослідній діяльності, так і в дослідженні та пошуку лікарських препаратів для лікування онкозахворювань.

«Робота з компанією «WellMarkerBioCo», яка має потужний потенціал, дасть можливість підняти рівень наукових досліджень у досягненні кінцевого результату, які допоможуть в майбутньому людству. Переконаний, що майбутній центр дозволить здійснити прорив у таких напрямках, як онкологія, імунологія, цитологія, гістологія», – зазначив ректор університету Василь Мороз.

За словами головного лікаря ПРЦО Володимира Шамрая, проблема своєчасної діагностики надзвичайно важлива.

«На сьогодні в нашій державі перебуває на обліку більше одного мільйона онкологічних хворих  Тому без перебільшення можна сказати, що проблема ранньої діагностики лікування онкології в нашій державі – це проблема національної безпеки», – зауважив він.

Координатор проекту Віктор Шафранський повідомив, для того, аби новостворений науково-дослідний центр запрацював, необхідно ще близько півроку.  Місце для його створення обирали по всій державі, однак зупинилися на м.Вінниця. Він підкреслив, що даний проект унікальний не лише для України, а й для всього пострадянського простору.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень