Тиврівський район, Вінницька область

Урочисте зібрання та покладання квітів з нагоди Дня Соборності України

Переглядів: 96

22 січня в  районному центрі біля пам'ятного знаку вчителям та членам товариства «Просвіта», репресованим за патріотичну діяльність в 1920 році, проведено урочисте зібрання та покладання квітів з нагоди відзначення Дня Соборності України.

В урочистостях до 99-ї річниці проголошення Акту Злуки – єднання Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР), що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві, взяли участь представники органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадськості. В ході зібрання до присутніх з вітальними словами звернулися голова районної ради Ярослав Красовський, Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин, краєзнавець, завідуючий Сутисківським історичним музеєм «Слава» Анатолій Тамтура.

Вітаючи учасників зібрання, Анатолій Тамтура окреслив історичну значущість цього дня та побажав присутнім залишатися сильними та вірити, що наша сила – у нашій єдності, яка, без сумніву, є наймогутнішою зброєю у боротьбі за сильну, самодостатню і незалежну Україну.