Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Співпраця обласної служби зайнятості та ДП «Електричні системи»: більше 1000 укомплектованих вакансій

Дата: 05.07.2018 09:54
Кількість переглядів: 290

Вінницький обласний центр зайнятості  04 липня 2018 року провів прес-тур на Державне підприємство «Електричні системи».

«Співпрацю з підприємством «Електричні системи» ми розпочали ще у липні минулого року. Це наймаштабніше інвестиційне підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів. Коли такі підприємства заходять на ринок, це означає, що будуть створені нові робочі місця і допомогти роботодавцю у доборі персоналу головне завдання служби зайнятості. За цей період центри зайнятості міста та області працевлаштували понад тисячу безробітних на заявлені підприємством вакансії», - зазначає Галина Скоковська, директор Вінницького обласного центру зайнятості.

Найзатребуваніші професії на підприємстві  «в’язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів» та  «оператор верстатів з програмним керуванням». Навчання робітників здійснювалось безпосередньо на виробництві. Перші робітники були направлені на навчання  до м. Івано-Франківськ на ДП "Карпати". Сьогодні навчання працівників здійснюється на виробництві у м. Вінниці.

Підприємство працює у три зміни, організований безкоштовний довіз робітників автобусами до місця роботи з числа жителів Вінниці, Турбова, Гнівані, с. Лука-Мелешківська Вінницького району.   

За словами директора ДП «Електричні системи» Олександра Тищенка наразі на підприємстві працює 1200 працівників, є потреба у 500 робітниках, а до кінця року в планах збільшити колектив до 2200 працюючих. Заробітна плата складає 7300 грн. 

«Для добору персоналу служба зайнятості використовує найефективніші форми та методи роботи, зокрема проводить міні-ярмарки вакансій, презентації роботодавця, дні відкритих дверей на виробництві. Понад 20 таких заходів вже проведено для підприємства. Представники підприємства брали активну участь у ярмарку вакансій під час святкування дня міста у вересні 2017 року, загальноміському ярмарку вакансій у квітні 2018, профорієнтаційних заходах для студентської молоді у Донецькому національному та Вінницькому політехнічному університетах, для шкільної молоді у заході «Профістар». Тож співпраця з роботодавцями вже сьогодні дає свої позитивні результати», - говорить Г. Скоковська.

Окрім брифінгу для журналістів провели екскурсію по виробництву.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень