Держкомтелерадіо розпочав прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Дата: 21.05.2019 09:52

Премія у розмірі 20 тис грн присуджується щороку авторам нових оригінальних  публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його  національної свідомості та самобутності, опубліковані

(оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.На здобуття  Премії до 10 серпня 2019 року подаються:

• клопотання про присудження Премії з короткою  характеристикою твору та його автора;
  • примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі  та  радіопрограми  на компакт-дисках у форматі DVD);
  • копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола  за  кращу  публіцистичну роботу  в галузі журналістики»). Телефони для довідок:  (044)  279–35-56,(044)  278-86-96.

З положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=88994.

Нагадаємо, що премія імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики присуджується з 2004 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.