Звернення стягнення на допомогу з державного соціального страхування та соціальну допомогу інвалідам з дитинства

Дата: 26.03.2018 09:51

На допомогу з державного соціального страхування, що виплачується в разі тимчасової непрацездатності та в інших випадках, допомогу по безробіттю та соціальну допомогу інвалідам з дитинства, призначену відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам", стягнення може бути звернено виключно за рішеннями про стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, а також втратою годувальника.

Головний державний виконавець  Тиврівського районного
відділу державної виконавчої служби
Головного територіального управління
юстиції у Вінницькій області                                                                                                        Олійник Н.А.