Громади Вінниччини, серед яких і Гніванська ОТГ, отримали підтримку Програми «U-LEAD з Європою» у розбудові Центрів надання адміністративних послуг

Дата: 06.03.2019 09:50

5 березня в Українському Домі в м. Києві відбулась конференція «Початок нового партнерства: перші досягнення та церемонія підписання Меморандумів» в рамках реалізації Програми «U-LEAD з Європою».

Програма «U-LEAD з Європою» спрямована на розширення можливостей громад з покращення якості надання адміністративних послуг для населенняшляхом їх підтримки у створенні та модернізації Центрів надання адміністративних послуг.

Переможцями від Вінницької області 1 раунду Фази Впровадження з покращення якості надання адміністративних послуг для населенняПрограми «U-LEAD з Європою» стали 9 громад, серед них: 3 міста обласного значення: Жмеринка, Козятин, Могилів-Подільський та 6 ОТГ: Гніванська міська ОТГ, Джулинська сільська ОТГ, Жданівська сільська ОТГ, Краснопільська сільська ОТГ, Студенянська сільська ОТГ, Якушинецька сільська ОТГ, які сьогодні підписали Меморандуми про співробітництво та початок роботи зі створення та модернізації Центрів надання адміністративних послуг.