Дата: 27.09.2018 09:48

Тиврівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області проводиться робота по запровадженню пілотного проекту щодо прийняття документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видачі свідоцтва про народження безпосередньо у закладі охорони здоров’я, де приймаються пологи.

Відповідно до наказу Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області від 15 березня 2016 року за № 847 встановлено графік виїзного прийому громадян в акушерсько-гінекологічному відділенні Тиврівської центральної районної лікарні Вінницької області працівниками Тиврівського районного відділу ДРАЦС для прийняття документів :

вівторок, п’ятниця – з 10.00 до 11.00

та видачі свідоцтва про народження дитини:

вівторок, п’ятниця – з 16.00 до 17.00