Тиврівський район, Вінницька область

Фольклорний ансамбль «Дивоцвіт» відсвяткував свій тридцятирічний ювілей!

Переглядів: 32

Минають роки, змінюються суспільні устрої, на зміну одним поколінням приходять інші і в кожного свої смаки, уподобання, погляд на життя, але народна пісня – щира і мудра, залишається жити вічно.

Саме таку невмирущу пісню впродовж 30 років дарує зразковий фольклорний  ансамбль «Дивоцвіт» Гніванської дитячої музичної школи, знаний не лише в Україні а й далеко за її межами. Засновником, натхненником та душею ансамблю є його керівник, директор музичної школи, Відмінник освіти України, Заслужений працівник культури  України – Гуцал Тамара Василівна.

Цінністю колективу є його репертуар. Наставники ансамблю – викладачі фольклорного відділу Гніванської дитячої музичної школи, намагаються почути і передати душу народної пісні, яка звучала багато років тому. В таких піснях відчуваєш душу рідного краю.

Святкування відбулося в Гніванському міському будинку культури в п’ятницю, 25 травня. Привітати ювілярів приїхали голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, начальник управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації Станіслав Городинський, голова Гніванської міської ради Володимир Кулешов, завідувач сектотру культури і туризму Світлана Мартиневич і ще багато-багато друзів ансамблю.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Валерій Коровій зауважив: сьогодні я дуже радий бути присутнім на цьому чудовому святі. Дітки просто прекрасні! Але ми ж розуміємо, що те що ми бачимо це лише вершину айсберга - за гарною картинкою стоїть величезна робота, недоспані ночі, часом навіть сльози, але як прекрасно бачити, коли в кожному русі, кожній пісні, кожному слові ми бачимо оце добро, до якого ми всі так прагнемо. Дякуємо за те, що ви є. З Днем народження «Дивоцвіт»! Вручив Похвальну грамоту Вінницької обласної державної адміністрації і обласної ради керівнику ансамблю Тамарі Василівні Гуцал.

Лунало ще багато прекрасних слів, було вручено безліч квітів і подарунків, неодноразово нагороджено почесними грамотами Тамару Василівну і викладачів фольклорного відділу. Чудовим подарунком для всіх став виступ випускників ансамблю минулих років.