На Вінниччині вперше відбудеться бізнес-бранч для початківців у створенні власного бізнесу

Дата: 22.05.2018 09:47

Сьогодні, 21 травня, у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулась прес-конференція щодо організації та проведення на Вінниччині бізнес-бранчу «Start your own business. Vinnytsa» в рамках проекту «наТИsky» за участю керівника проекту, засновниці та керівника юридичної компанії «Nota bene. Legal group» Яни Рубчук.

Інноваційна програма «Start your own business», створена у рамках проекту «наТИsky», розрахована на тих, хто прагне до створення свого успішного бізнес-проекту, а також на досвідчених підприємців, які мають на меті вивести на ринок новий продукт у межах існуючого бізнесу. Також до співпраці можуть долучитися професіонали-практики у сфері бізнесу, які можуть поділитися власним досвідом. Йдеться не лише про власників бізнесу, а й про успішних стартаперів, юристів, маркетологів.

Також автор програми Яна Рубчук зазначила:  «Ми дуже раді розпочати всеукраїнську програму «Start your own business» саме у Вінниці. Ми підготували унікальну програму, яка базується на неповторному досвіді кожного спікера та не має аналогів. Найцінніше, що може отримати людина, яка тільки розпочинає свій шлях у бізнесі – це поради від більш досвідчених колег. Поради про те, як уникнути помилок та звернути увагу на дійсно корисні та важливі речі.

Учасники бранчу отримають нові знання, корисні знайомства та нові можливості для розвитку. За словами Яни Рубчук, захід відбуватиметься в комфортному та неформальному форматі.

Довідково:

Бізнес-бранч відбудеться  30 травня 2018 р. з 11:00 до 14:00.

Адреса: вул. Соборна, 24 – простір для ідей «CHERDAK».

Контакти: + 38 095 275 53 00 – координатор проекту Іван Цегельний;

+ 38095 273 13 00 – керівник проекту Яна Рубчук.