Віктор Бойко прийняв участь в сесії районної ради

Дата: 18.12.2018 17:47

Сьогодні, 18 грудня, відбулось засідання 27 сесії Тиврівської районної ради.

В засіданні також взяли участь голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, перший заступник голови Олександр Заворітний, заступник голови Володимир Вітюк, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Романська, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Розпочали засідання врученням кубків, грамот та медалей за спортивні досягнення кращим сільським радам району.

На порядок денний було винесено ряд питань, що стосувались різних сфер життєдіяльності нашого району. Зокрема: про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Тиврівського району на 2019 рік. Про районний бюджет на 2019 рік. Про укладання контрактів з керівниками установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району. Про продовження терміну дії районних програм. Та багато інших, необхідних для забезпечення функціонування району питань.

Питання порядку денного обговорювались та детально розглядались на засіданнях постійних комісій районної ради. Після запеклих обговорень по більшості питань прийняті позитивні рішення.