Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами двох вінничан – працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 13.03.2019 09:47

11 березня 2019 року Президент України Петро Порошенко підписав  Указ № 66/2019  «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення».

Відповідно до вищезазначеного Указу, за вагомий особистий внесок у розвиток і реформування житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, впровадження ефективних форм господарювання, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг України» присвоєно Іващук Антоніні Янківні — начальникові відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Вінницької міської ради та Кудлаєнку Володимиру В'ячеславовичу — заступникові начальника Вінницького міського комунального підприємства «Вінницяміськліфт».