Необхідні зміни законодавства для уникнення надмірного засекречування інформації щодо державного оборонного замовлення – Президент

Дата: 07.03.2019 09:45

«Маємо ініціювати зміни у законодавчих актах для уникнення надмірного засекречування інформації щодо державного оборонного замовлення», - наголосив Президент Петро Порошенко під час засідання РНБО.

За його словами, це питання було обговорено з Міністром оборони і головою СБУ. «Безумовно, закупівля старої, переважно радянської зброї, запчастин та боєприпасів до неї також можуть бути переважно відкритими», - додав він.

Президент також вимагає забезпечити широке використання конкурентних процедур у закупівлях. Петро Порошенко зауважив, що зараз законодавчими актами було надано право Міністерству оборони самостійно здійснювати зазначені закупівлі.

«Водночас відомості про новітні розробки, зокрема у ракетній техніці, і сучасні технології, зокрема інформаційні, і надалі охороняються державою від чужих очей і чужих вух. Тут вже, прошу, вибачайте», - наголосив Глава держави.