Керівники району відвідали виставку учнівської та вчительської творчості, приурочену Великодню

Дата: 04.05.2019 09:44

з 2 по 4  травня, біля приміщення управління освіти, молоді та спорту була відкрита виставка учнівської та вчительської творчості, приурочена Великодню.

На виставці були представлені вироби декоративно-ужиткового напрямку: писанки, вишиванки, Великодні композиції, витинанки, пасхальні кошики.

На відкриття виставки завітали керівники району - голова райдержадміністрації Віктор Бойко, голова районної ради Ярослав Красовський, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний та заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, учні та жителі смт. Тиврова.

"Отож запрошуємо! Дуже гарна їдея, яку вдалося нам усім разом реалізувати. Я думаю,що це не остання наша спільна справа, яка засвідчить, що ми, ОСВІТЯНИ, любимо свій рідний край, нашу неньку-Україну, шануємо історію та традиції нашого народу і з великою любов'ю передаємо нашим учням віковічні надбання, що складалися тисячоліттями! Дякуємо нашим колегам, усім педагогічним колективам, які долучилися до гарної справи і підтримали наш задум!!!" - зазначила начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Касянчук, відкриваючи виставку.