Відбулись виїзні зустрічі голови райдержадміністрації з жителями сіл Сліди та Уяринці.

Дата: 25.02.2019 18:43

Сьогодні, 25 лютого, відбулись 2 виїзні зустрічі голови райдержадміністрації, Віктора Володимировича Бойка, з жителями сіл Сліди та Уяринці.

В зустрічі також прийняли участь перший заступник  голови райдержадміністрації Олександр Васильович Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вікторович Вітюк, начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Людмила Леонідівна Касянчук, заступник начальника управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації, начальник відділу допомог Алла Сафронівна Рябоконь. В будинках культури в кожному з сіл зібрались жителі громад щоб поспілкуватися з представниками влади. Зустрічі розпочали з перегляду відеоролика «Вінниччина – 2018. Є що сказати!»

Віктор Бойко розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні три роки. Окремо зупиняючись на проблемних питаннях сіл Сліди та Уяринці. Олександр Заворітний дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань.

Вітюк Володимир Вікторович в деталях роз’яснив зміни, що відбулися в оплаті за електроенергію, та у пенсійному законодавстві. Алла Сафронівна розповіла про нові програми Міністерства соціальної політики України «Муніципальна няня», надання допомоги хворим діткам, сім’ям які потребують матеріальної допомоги, оформлення субсидій. Людмила Касянчук розповіла про досягнення Нової Української школи та створення в смт Тиврів інклюзивного центру.

В обох громадах, крім питань, піднятих фахівцями райдержадміністрації, жителів цікавило питання водогону, транспортного сполучення, ремонту доріг, надання якісної медичної допомоги – по всіх питаннях було надано змістовні відповіді. Також делегація відвідала Слідянську та Уяринецьку школу. Підводячи підсумки, Віктор Бойко зазначив,  що такі зустрічі дуже важливі, адже ми маємо змогу показати  результати конкретної роботи районної влади та дізнатися про проблеми, які турбують жителів громади для спільного їх вирішення. В цілому обидві зустрічі пройшли в конструктивному діалозі, виявивши збіг позицій сторін з основних питань.