На Тиврівщині 21 230 жителів уклали декларації із сімейними лікарями КНП "Тиврівський РЦПМСД"

Дата: 29.01.2019 09:42

На Тиврівщині 21 230 жителів уклали декларації із сімейними лікарями комунального  некомерційного  підприємства  «Тиврівський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги», (це без врахування жителів району, що обслуговуються КНП "Гніванський ЦПМСД").

Всього на Вінниччині з початку кампанії «Лікар в кожну родину», а це з другого квітня 2018 року по 28  січня  2019 року, зареєстровано 1 204 363 декларації, тобто угоду із сімейним лікарем уклали  більш як 75 % жителів області.

Медична реформа в Україні є однією з надважливих реформ соціальної сфери країни, і саме їй приділено найбільш активну увагу з боку Кабінету Міністрів України. Її пріоритетність зазначено у Плані перспективного розвитку країни, що було прийнято на Всеукраїнській Раді регіонів у листопаді 2018 р.