Тиврівський район, Вінницька область

У навчальних та дошкільних закладах Тиврівщини тривають Дні цивільного захисту

Переглядів: 132

Протягом минулого тижня рятувальники Тиврівського району провели День цивільного захисту у трьох дошкільних навчальних закладах  району - "Мальва" смт. Тиврів,  “Пролісок” смт Сутиски та “Сонечко” м.Гнівань.

Захід традиційно розпочинався з евакуації дітлахів з будівель ДНЗ. За лічені хвилини малюки разом з вихователями залишали приміщення садочків.
Фахівці ДСНС поспілкувалися з вихованцями та педагогічними колективами. Особливу увагу було приділено дотриманню правил пожежної безпеки у побуті. Дітлахів застерегли не бавитися сірниками, а вчителів вимикати електроприлади йдучи з роботи.
З позитивними емоціями дітки оглянули спецавтомобілі та спорядження, а також приміряли спеціальні захисні костюми рятувальників.

Подібний захід 27 квітня також відбувся і в школі с. Строїнці, де працівники Служби “101” навчали учнів та педагогів діям на випадок виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації, а також окремо зупинилися на правилах поводження на воді.