Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Тиврівський район, Вінницька область

На Вінниччині відкрито виставку «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921»

Переглядів: 89

Сьогодні, 22 січня, до 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки, в приміщенні обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича відкрито виставку «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921», яка в цікавій та доступній формі розповідає про події Української революції 1917-1921 років.

Аналогічні виставки розгорнуто у всіх 24 обласних центрах.

Організатором та розробником такого історичного проекту став Український інститут національної пам’яті.

Завдання виставки полягає у демонстрації перебігу Української революції, визрівання політичної еліти та суспільства від ідей автономії до повноцінної незалежності країни, а також до готовності захищати цю незалежність із зброєю в руках.

«Українська революція 1917-1921 років – це один із найважливіших для нас уроків історії, який демонструє жертовність українців у боротьбі за свободу, а разом з тим застерігає, як дорого може коштувати незгода між ними», – прокоментував події, зазначені на виставці, Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

Виставка складається з 21 банеру та розповідає історії провідників революційного руху та детально висвітлює різні аспекти творення Української державності 1917-1921 років. Окрім того, у підготовці виставки використано більш ніж 250 унікальних документів та фотографій.

 

« повернутися до списку новин