Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України призначив нового начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗСУ

Дата: 21.05.2019 16:38

Президент України Володимир Зеленський призначив генерал-лейтенанта Руслана Хомчака начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України. Відповідний Указ Глава держави підписав сьогодні, 21 травня.

Іншим своїм Указом Президент України звільнив генерала армії Віктора Муженка з посади начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України.

Генерал армії Віктор Муженко очолював Генеральний штаб Збройних Сил України з липня 2014 року.